środa, 29 sierpnia 2012

Peeling gruboziarnisty od Perfecty

Czas tak szybko leci. Niedługo już zacznie się szkoła i jesień. Muszę się Wam pochwalić, bo zaczęłam robić porządki, zarówno na półkach z książkami jak i w mojej szafie, gdzie letnie ubrania poszły już powoli na dno, aby wrócić na wiosnę. Zostały mi do ogarnięcia jeszcze ubrania na wieszakach. Kolejna recenzja będzie dotyczyć jak na razie mojego ulubionego peelingu do twarzy, a mianowicie Perfecta Peeling Gruboziarnisty.


Moja opinia: Muszę zgodzić się z zapewnieniami producenta, ponieważ po użyciu skóra jest oczyszczona, gładka i świeża. Usuwa martwy naskórek, świetnie oczyszcza pory, a do tego delikatnie je zwęża. Skóra jest naprawdę bardzo gładka. Przyspiesza znikanie pryszczy, przynajmniej u mnie. Na nosie mam najwięcej wągrów i często te okolice mam bardzo zapchane, ale ten peeling radzi sobie świetnie. Oczywiście nie usuwa wągrów, bo nie takie jego zadanie. Peeling posiada bardzo wiele małych drobinek jak i tych większych. Nie mam mu nic do zarzucenia. Kosztuje ok. 13zł. Co do wydajności to nie jestem w stanie jej określić, ale starcza na ok. 2-3 miesiące w zależności od częstotliwości użycia.

Niedługo będę organizować swoją pierwszą akcję na blogu. Mam nadzieję, że mi ona wyjdzie ;) Niedługo podam szczegóły. A teraz idę sobie zjeść malinki i wykąpać się, bo wieczorem wybywam na miasto, nareszcie! :) Buziaki! ;*

2 komentarze:

  1. Uwielbiam minerały morskie algi itp:) mmm.. świetnie pachną!

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo często kupuję go w saszetkach, jest świetny :)

    OdpowiedzUsuń